Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
CM 2018 - Rusia - Rezultatele complete
Adaugat pe 2 decembrie 2017.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Rezultatele complete de la CM 2018 

Franta- noua campioana mondiala 

Faza grupelor

14 iunie, ora 18:00 - Rusia - Arabia Saudita  5-0 (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 15:00 - Egipt - Uruguay  0-1 (Ekaterinburg)
15 iunie, ora 18:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg)  0-1
15 iunie, ora 21:00 - Portugalia - Spania (Soci)  3-3
16 iunie, ora 13:00 - Franta - Australia (Kazan)  2-1
16 iunie, ora 16:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak)  1-1
16 iunie, ora 19:00 - Peru - Danemarca (Saransk)  0-1
16 iunie, ora 22:00 - Croatia - Nigeria (Kalinigrad)  2-0
17 iunie, ora 15:00 - Costa Rica - Serbia (Samara)  0-1
17 iunie, ora 18:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki)  0-1
17 iunie, ora 21:00 - Brazilia - Elvetia (Rostov)  1-1
18 iunie, ora 15:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod)  1-0
18 iunie, ora 18:00 - Belgia - Panama (Soci)  3-0
18 iunie, ora 21:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd)  1-2
19 iunie, ora 18:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak)  1-2
19 iunie, ora 15:00 - Columbia - Japonia (Saransk)  1-2
19 iunie, ora 21:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg)  3-1
20 iunie, ora 15:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki)  1-0
20 iunie, ora 18:00 - Uruguay - Arabia Saudita (Rostov-pe-Don)  1-0
20 iunie, ora 21:00 - Iran - Spania (Kazan)  0-1

21 iunie, ora 18:00 - Franta - Peru (Ekaterinburg)  1-0
21 iunie, ora 15:00 - Danemarca - Australia (Samara)  1-1
21 iunie, ora 21:00 - Argentina - Croatia (Novgorod)  0-3
22 iunie, ora 15:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg)  2-0
22 iunie, ora 18:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd)  2-0
22 iunie, ora 21:00 - Serbia - Elvetia (Kalinigrad)  1-2
23 iunie, ora 15:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak)  5-2
23 iunie, ora 21:00 - Germania - Suedia (Soci)  2-1
23 iunie, ora 18:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov)  1-2
24 iunie, ora 15:00 - Anglia - Panama (Novgorod)  6-1
24 iunie, ora 18:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg)  2-2
24 iunie, ora 21:00 - Polonia - Columbia (Kazan)  0-3
25 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Rusia (Samara)  3-0
25 iunie, ora 17:00 - Arabia Saudita - Egipt (Volgograd)   2-1
25 iunie, ora 21:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad)   2-2
25 iunie, ora 21:00 - Iran - Portugalia (Saransk)  1-1
26 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Franta (Moscova, Lujniki)  0-0
26 iunie, ora 17:00 - Australia - Peru (Soci)  0-2
26 iunie, ora 21:00 - Islanda - Croatia (Rostov)  1-2
26 iunie, ora 21:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg)  1-2
27 iunie, ora 17:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg)  0-3
27 iunie, ora 17:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan)  2-0
27 iunie, ora 21:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak)  0-2
27 iunie, ora 21:00 - Elvetia - Costa Rica (Novgorod)   2-2
28 iunie, ora 17:00 - Senegal - Columbia (Volgograd)  0-1
28 iunie, ora 17:00 - Japonia - Polonia (Samara)  0-1
28 iunie, ora 21:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad)  0-1
28 iunie, ora 21:00 - Panama - Tunisia (Saransk)  1-2

Optimi de finala

30 iunie, ora 17:00 - Franța - Argentina (Kazan)  4-3
30 iunie, ora 21:00 - Uruguay - Portugalia (Soci)  2-1
 

1 iulie, ora 17:00 -  Spania - Rusia (Moscova, Lujniki)  3-4 dp și 11 m (1-1 la final)
1 iulie, ora 21:00 - Croatia - Danemarca (Novgorod)  3-2 dp și 11 m (1-1 la final)

2 iulie, ora 17:00 - Brazilia - Mexic (Samara)  2-0
2 iulie, ora 21:00 - Belgia - Japonia (Rostov-pe-Don)  3-2
3 iulie, ora 17:00 - Suedia - Elvetia (Sankt Petersburg)  1-0
3 iulie, ora 21:00 - Columbia - Anglia (Moscova, Spartak)  3-4 dp și 11 m (1-1 la final)


Sferturi de finala

6 iulie, ora 17:00 - Franta- Uruguay (Novgorod)  2-0
6 iulie, ora 21:00 - Belgia - Brazilia (Kazan)  2-1
7 iulie, ora 17:00 - Anglia -  Suedia (Samara)  2-0

7 iulie, ora 21:00 - Rusia - Croatia (Soci)  3-4 dp și 11 m (2-2 la final)


Semifinale

10 iulie, ora 21:00 - Belgia - Franta (Sankt Petersburg)  0-1
11 iulie, ora 21:00 - Croatia - Anglia (Moscova/Lujniki)  2-1 dp

Finala mica

14 iulie, ora 17:00 - BELGIA - ANGLIA (Sankt Petersburg)  2-0

Finala

15, iulie, ora 18:00 - FRANȚA - CROATIA (Moscova/Lujniki)  4-2
 

 GRUPA A: Rusia, Uruguay, Egipt, Arabia Saudita

GRUPA B: Portugalia, Spania, Iran, Maroc

GRUPA C: Franta, Peru, Danemarca, Australia

GRUPA D: Argentina, Croatia, Islanda, Nigeria

GRUPA E: Brazilia, Elvetia, Costa Rica, Serbia

GRUPA F: Germania, Mexic, Suedia, Coreea de Sud

GRUPA G: Belgia, Anglia, Tunisia, Panama

GRUPA H: Polonia, Columbia, Senegal, Japonia

Din cele 8 grupe, primele doua clasate se califica in optimile de finala. 

Optimile vor fi urmatoarele:

Castigatoare grupa A - Locul 2 grupa B

Castigatoare grupa C - Locul 2 grupa D

Castigatoare grupa E - Locul 2 grupa F

Castigatoare grupa G - Locul 2 grupa H

Castigatoare grupa B - Locul 2 grupa A

Castigatoare grupa D - Locul 2 grupa C

Castigatoare grupa F - Locul 2 grupa E

Castigatoare grupa H - Locul 2 grupa G

 

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).