Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
CM 2018 - Rusia - Programul competitiei
Adaugat pe 2 decembrie 2017.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

 

GRUPA A: Rusia, Uruguay, Egipt, Arabia Saudita

GRUPA B: Portugalia, Spania, Iran, Maroc

GRUPA C: Franta, Peru, Danemarca, Australia

GRUPA D: Argentina, Croatia, Islanda, Nigeria

GRUPA E: Brazilia, Elvetia, Costa Rica, Serbia

GRUPA F: Germania, Mexic, Suedia, Coreea de Sud

GRUPA G: Belgia, Anglia, Tunisia, Panama

GRUPA H: Polonia, Columbia, Senegal, Japonia

Din cele 8 grupe, primele doua clasate se califica in optimile de finala. 

Optimile vor fi urmatoarele:

Castigatoare grupa A - Locul 2 grupa B

Castigatoare grupa C - Locul 2 grupa D

Castigatoare grupa E - Locul 2 grupa F

Castigatoare grupa G - Locul 2 grupa H

Castigatoare grupa B - Locul 2 grupa A

Castigatoare grupa D - Locul 2 grupa C

Castigatoare grupa F - Locul 2 grupa E

Castigatoare grupa H - Locul 2 grupa G

 Programul complet al meciurilor:

Grupa A

Iunie 14 - Rusia vs. Arabia Saudita, de la ora 17:00
Iunie 15 - Egipt vs. Uruguay, de la ora 14:00
Iunie 19 - Rusia vs. Egipt, de la ora 20:00
Iunie 20 - Uruguay vs. Arabia Saudita, de la ora 17:00
Iunie 25 - Uruguay vs. Rusia, de la ora 16:00
Iunie 25 - Arabia Saudita vs. Egipt, de la ora 16:00


Grupa B

Iunie 15 - Maroc vs. Iran, de la ora 17:00
Iunie 15 - Portugalia vs. Spania, de la ora 20:00
Iunie 20 - Portugalia vs. Maroc, de la ora 14:00
Iunie 20 - Iran vs. Spania, de la ora 20:00
Iunie 25 - Spania vs. Maroc, de la ora 20:00
Iunie 25 - Iran vs. Portugalia, de la ora 20:00

Grupa C

Iunie 16 - Franta vs. Australia, de la ora 10:00
Iunie 16 - Peru vs. Danemarca, de la ora 18:00
Iunie 21 - Franta vs. Peru, de la ora 14:00
Iunie 21 - Danemarca vs. Australia, de la ora 17:00
Iunie 26 - Australia vs. Peru, de la ora 16:00
Iunie 26 - Danemarca vs. Franta, de la ora 16:00

Grupa D

Iunie 16 - Argentina vs. Islanda, de la ora 15:00
Iunie 16 - Croatia vs. Nigeria, de la ora 21:00
Iunie 21 - Argentina vs. Croatia, de la ora 20:00
Iunie 22 - Nigeria vs. Islanda, de la ora 17:00
Iunie 26 - Islanda vs. Croatia, de la ora 20:00
Iunie 26 - Nigeria vs. Argentina, de la ora 20:00

Grupa E

Iunie 17 - Costa Rica vs. Serbia, de la ora 14:00
Iunie 17 - Brazilia vs. Elvetia, de la ora 20:00
Iunie 22 - Brazilia vs. Costa Rica, de la ora 14:00
Iunie 22 - Serbia vs. Elvetia, de la ora 20:00
Iunie 27 - Elvetia vs. Costa Rica,de la ora 20:00
Iunie 27 - Serbia vs. Brazilia, de la ora 20:00

Grupa F

Iunie 17 - Germania vs. Mexic, de la ora 17:00
Iunie 18 - Suedia vs. Coreea de Sud, de la ora 14:00
Iunie 23 - Germania vs. Suedia, de la ora 17:00
Iunie 23 - Coreea de Sud vs. Mexic, de la ora 20:00
Iunie 27 - Mexic vs. Suedia, de la ora 16:00
Iunie 27 - Coreea de Sud vs. Germania, de la ora 16:00

Grupa G

Iunie 18 - Belgia vs. Panama, de la ora 17:00
Iunie 18 - Tunisia vs. Anglia, de la ora 20:00
Iunie 23 - Belgia vs. Tunisia, de la ora 14:00
Iunie 24 - Anglia vs. Panama,de la ora 14:00
Iunie 28 - Panama vs. Tunisia, de la ora 20:00
Iunie 28 - Anglia vs. Belgia, de la ora 20:00

Grupa H

Iunie 19 - Polonia vs. Senegal, de la ora 14:00
Iunie 19 - Columbia vs. Japonia, de la ora 17:00
Iunie 24 - Japonia vs. Senegal, de la ora 17:00
Iunie 24 - Polonia vs. Columbia,de la ora 20:00
Iunie 28 - Senegal vs. Columbia, de la ora 16:00
Iunie 28 - Japonia vs. Polonia, de la ora 16:00

Cupa Mondiala din 2018 va avea loc intre 14 iunie si 15 iulie 2018, in Rusia.

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).