Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
CM 2018 - Rusia - Programul competitiei
Adaugat pe 2 decembrie 2017.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Programul complet al televizarillor de la CM 2018 

Faza grupelor

14 iunie, ora 18:00 - Rusia - Arabia Saudita  5-0 (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 15:00 - Egipt - Uruguay  0-1 (Ekaterinburg)
15 iunie, ora 18:00 - Maroc - Iran (Sankt Petersburg)  0-1
15 iunie, ora 21:00 - Portugalia - Spania (Soci)  3-3
16 iunie, ora 13:00 - Franta - Australia (Kazan)  2-1
16 iunie, ora 16:00 - Argentina - Islanda (Moscova, Spartak)  1-1
16 iunie, ora 19:00 - Peru - Danemarca (Saransk)  0-1
16 iunie, ora 22:00 - Croatia - Nigeria (Kalinigrad)  2-0
17 iunie, ora 15:00 - Costa Rica - Serbia (Samara)  0-1
17 iunie, ora 18:00 - Germania - Mexic (Moscova, Lujniki)  0-1
17 iunie, ora 21:00 - Brazilia - Elvetia (Rostov)  1-1
18 iunie, ora 15:00 - Suedia - Coreea de Sud (Novgorod)  1-0
18 iunie, ora 18:00 - Belgia - Panama (Soci)  3-0
18 iunie, ora 21:00 - Tunisia - Anglia (Volgograd)  1-2
19 iunie, ora 15:00 - Polonia - Senegal (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD
19 iunie, ora 18:00 - Columbia - Japonia (Saransk) - TVR 1, TVR HD
19 iunie, ora 21:00 - Rusia - Egipt (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD
20 iunie, ora 15:00 - Portugalia - Maroc (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD
20 iunie, ora 18:00 - Uruguay - Arabia Saudita (Rostov-pe-Don) - TVR 1, TVR HD
20 iunie, ora 21:00 - Iran - Spania (Kazan) - TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 15:00 - Franta - Peru (Ekaterinburg) - TVR 1, TVR HD
21 iunie, ora 18:00 - Danemarca - Australia (Samara) - TVR 1, TVR HD
21 iunie, ora 21:00 - Argentina - Croatia (Novgorod) - TVR 1, TVR HD
22 iunie, ora 15:00 - Brazilia - Costa Rica (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD
22 iunie, ora 18:00 - Nigeria - Islanda (Volgograd) - TVR 1, TVR HD
22 iunie, ora 21:00 - Serbia - Elvetia (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD
23 iunie, ora 15:00 - Belgia - Tunisia (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD
23 iunie, ora 18:00 - Germania - Suedia (Soci) - TVR 1, TVR HD
23 iunie, ora 21:00 - Coreea de Sud - Mexic (Rostov) - TVR 1, TVR HD
24 iunie, ora 15:00 - Anglia - Panama (Novgorod) - TVR 1, TVR HD
24 iunie, ora 18:00 - Japonia - Senegal (Ekaterinburg) - TVR 1, TVR HD
24 iunie, ora 21:00 - Polonia - Columbia (Kazan) - TVR 1, TVR HD
25 iunie, ora 17:00 - Uruguay - Rusia (Samara) - TVR 1, TVR HD
25 iunie, ora 17:00 - Arabia Saudita - Egipt (Volgograd) - TVR 2
25 iunie, ora 21:00 - Spania - Maroc (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD
25 iunie, ora 21:00 - Iran - Portugalia (Saransk) - TVR 2
26 iunie, ora 17:00 - Danemarca - Franta (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD
26 iunie, ora 17:00 - Australia - Peru (Soci) - TVR 2
26 iunie, ora 21:00 - Islanda - Croatia (Rostov) - TVR 1, TVR HD
26 iunie, ora 21:00 - Nigeria - Argentina (Sankt Petersburg) - TVR 2
27 iunie, ora 17:00 - Mexic - Suedia (Ekaterinburg) - TVR 2
27 iunie, ora 17:00 - Coreea de Sud - Germania (Kazan) - TVR 1, TVR HD
27 iunie, ora 21:00 - Serbia - Brazilia (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD
27 iunie, ora 21:00 - Elvetia - Costa Rica (Novgorod) - TVR 2
28 iunie, ora 17:00 - Senegal - Columbia (Volgograd) - TVR 2
28 iunie, ora 17:00 - Japonia - Polonia (Samara) - TVR 1, TVR HD
28 iunie, ora 21:00 - Anglia - Belgia (Kalinigrad) - TVR 1, TVR HD
28 iunie, ora 21:00 - Panama - Tunisia (Saransk) - TVR 2

Optimi de finala

30 iunie, ora 17:00 - locul 1 grupa C - locul 2 grupa D (Kazan) - TVR 1, TVR HD
30 iunie, ora 21:00 - locul 1 grupa A - locul 2 grupa B (Soci) - TVR 1, TVR HD
1 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa B - locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki) - TVR 1, TVR HD
1 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa D - locul 2 grupa C (Novgorod) - TVR 1, TVR HD
2 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa E - locul 2 grupa F (Samara) - TVR 1, TVR HD
2 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa G - locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don) - TVR 1, TVR HD
3 iulie, ora 17:00 - locul 1 grupa F - locul 2 grupa E (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD
3 iulie, ora 21:00 - locul 1 grupa H - locul 2 grupa G (Moscova, Spartak) - TVR 1, TVR HD

Sferturi de finala

6 iulie, ora 17:00 - castigatoarea meciului 1 din optimi - castigatoarea meciului 2 din optimi (Novgorod) - TVR 1, TVR HD
6 iulie, ora 21:00 - castigatoarea meciului 6 din optimi - castigatoarea meciului 5 din optimi (Kazan) - TVR 1, TVR HD
7 iulie, ora 17:00 - castigatoarea meciului 8 din optimi - castigatoarea meciului 7 din optimi (Samara) - TVR 1, TVR HD
7 iulie, ora 21:00 - castigatoarea meciului 3 din optimi - castigatoarea meciului 4 din optimi (Soci) - TVR 1, TVR HD

Semifinale

10 iulie, ora 21:00 - castigatoarea meciului 2 din sferturi - castigatoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD
11 iulie, ora 21:00 - castigatoarea meciului 4 din sferturi - castigatoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki) - TVR 1, TVR HD

Finala mica

14 iulie, ora 17:00 - echipa invinsa in semifinala 1 - echipa invinsa in semifinala 2 (Sankt Petersburg) - TVR 1, TVR HD

Finala

15, iulie, ora 18:00 - castigatoarea semifinalei 1 - castigatoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki) - TVR 1, TVR HD
 

 GRUPA A: Rusia, Uruguay, Egipt, Arabia Saudita

GRUPA B: Portugalia, Spania, Iran, Maroc

GRUPA C: Franta, Peru, Danemarca, Australia

GRUPA D: Argentina, Croatia, Islanda, Nigeria

GRUPA E: Brazilia, Elvetia, Costa Rica, Serbia

GRUPA F: Germania, Mexic, Suedia, Coreea de Sud

GRUPA G: Belgia, Anglia, Tunisia, Panama

GRUPA H: Polonia, Columbia, Senegal, Japonia

Din cele 8 grupe, primele doua clasate se califica in optimile de finala. 

Optimile vor fi urmatoarele:

Castigatoare grupa A - Locul 2 grupa B

Castigatoare grupa C - Locul 2 grupa D

Castigatoare grupa E - Locul 2 grupa F

Castigatoare grupa G - Locul 2 grupa H

Castigatoare grupa B - Locul 2 grupa A

Castigatoare grupa D - Locul 2 grupa C

Castigatoare grupa F - Locul 2 grupa E

Castigatoare grupa H - Locul 2 grupa G

 

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).