Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
Liga 1 2016-2017
Adaugat pe 27 septembrie 2016.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Etapa 8 (28-30 aprilie 2017): 
Dinamo - Steaua  2-1
Viitorul - Astra  3-1
CFR - CS U Craiova  0-3

 Etapa 7 (21-23 aprilie 2017): 

Sambata, 22 aprilie

18,00 - Astra - CFR  0-1

20,30 - CS U Craiova - Dinamo  2-2

Luni, 24 aprilie

20,30 - Steaua - Viitorul  1-1

Etapa 6 (14-16 aprilie 2017): 

Dinamo - Viitorul  2-1
CFR - Steaua  0-0
CS U Craiova - Astra  1-3 

Etapa 5 (7-9 aprilie 2017): 
Astra - Dinamo  1-2
CS U Craiova - Steaua  0-1
CFR - Viitorul  0-0 

Etapa 4 (4-6 aprilie 2017 - etapa intermediara): 
Dinamo - CFR  2-0
Viitorul - CS U Craiova  0-1
Steaua - Astra  3-0 

Etapa 3 Play-Off (31 martie - 2 aprilie 2017): 

Steaua - Dinamo  2-1
Astra - Viitorul  1-2
CS U Craiova - CFR  1-4 

 Etapa 2 PLAY OFF: 

Vineri, 17 martie

20:30 CFR Cluj - Astra Giurgiu  3-2

Sambata, 18 martie

20:30 Viitorul - Steaua  3-1

Duminica, 19 martie

20:30 Dinamo - CS "U" Craiova  0-0

Etapa 2 PLAY OUT


Sambata, 18 martie:

18:00 ASA Targu Mures 

- Concordia Chiajna

Duminica, 19 martie:

18:00 Gaz Metan - FC Botosani

Luni, 20 martie:

18:00 Poli Timisoara - FC Voluntari

20:30 Pandurii - Poli Iasi  

 

Etapa 1. PLAY OFF

Sambata, 11 martie
Ora 20.30 Astra - CS U Craiova  0-0

Duminica, 12 martie
Ora 20.30 FC Steaua - CFR Cluj  2-0

Luni, 13 martie

Ora 20.30 FC Viitorul - FC Dinamo  0-0

Clasamentul din play-off:

PozitiaEchipaMeciuriVictoriiEgaluriInfrangeriGolaverajPuncte
1Steaua11002-0 (2)27 *
2FC Viitorul10100-0 (0)27 *
3CFR Cluj21013-4 (-1)25 *
4Astra 20112-3 (-1)23
5CSUCraiova10100-0 (0)23 *
6Dinamo      10100-0 (0)22 *


 * - A beneficiat de rotunjirea punctelor; 

Etapa 1. PLAY-OUT

Vineri, 10 martie
Ora 20.30 FC Botosani - Poli Timisoara  1-2

Sambata, 11 martie

Ora 18.00 CSM Poli Iasi - Concordia Chiajna  3-1

Duminica, 12 martie
Ora 13.30 FC Voluntari - Pandurii  1-1

Luni, 13 martie

Ora 18.00 Gaz Metan - ASA Targu Mures  2-0 

Liga I. Etapa 26

Sambata, 4 martie:

Steaua - ASA Targu Mures  1-1 (Gnohere '72 / Constantin '64)

Poli Timisoara - Concordia Chiajna 1-1 (Seroni '90 / Albu '10)

Duminica, 5 martie:

20:30 CFR Cluj - FC Viitorul  1-0
20:30 CS "U" Craiova - Gaz Metan  1-0
20:30 Pandurii - Dinamo  0-2

Luni, 6 martie:

18:00 FC Voluntari - Poli Iasi  0-1
20:30 Astra - FC Botosani
 3-0
 

Etapa 25

Vineri, 24 februarie:

20:30 ASA Targu Mures - FC Voluntari  0-0

Sambata, 25 februarie:

15:00 FC Viitorul - Poli Timisoara  5-0
20:30 Dinamo - CS "U" Craiova  2-1

Duminica, 26 februarie:

13:30 FC Botosani - Pandurii 1-1
20:30 Gaz Metan - Steaua  1-1

Luni, 27 februarie:

18:00 Concordia Chiajna - Astra  2-3
20:30 CSM Poli Iasi - CFR Cluj 1-2

 

Etapa 24

Vineri:

20:00 CFR Cluj - ASA Targu Mures  2-0

Sambata:

14:00 FC Voluntari - Gaz Metan Medias  1-0
20:00 CS "U" Craiova - Steaua  1-2

Duminica:

17:30 Pandurii Targu Jiu - Concordia Chiajna  0-1
20:00 Astra Giurgiu - FC Viitorul  1-0

Luni:

18:00 Poli Timisoara - CSM Poli Iasi  2-1
20:30 Dinamo - FC Botosani  1-0
 

 

Etapa 23. 

Vineri, 10 februarie

ASA Targu Mures – ACS Poli 0-0

CSM Poli Iasi – Astra (reprogramat pentru 2 martie)

Sambata, 11 februarie
FC Botosani – CSU Craiova
 1-0 (Kuku ’87)

Gaz Metan Medias – CFR Cluj 1-2 (Sikorski 84 Omrani 63, Paun 72)

Duminica, 12 februarie
Steaua – FC Voluntari
 2-2 (Boldrin ’30, Gnohere ’87/ Ivanovici ‘3, Cernat ’81)

Luni, 13 februarie
17:30 Viitorul – Pandurii  3-0
20:00 Concordia – Dinamo  2-1

Etapa 22. 

 Pandurii - CSM Poli Iasi 1-1

Astra - ASA Targu Mures 1-0

CS "U" Craiova - FC Voluntari 5-0
Dinamo - Viitorul 1-2

FC Botosani - Concordia 1-1

CRF Cluj - Steaua  1-1 

Poli Timisoara - Gaz Metan Medias  1-1  

Etapa a 19-a

Vineri, 2 decembrie
CSM Poli Iasi - Concordia Chiajna 1-0

Sambata, 3 decembrie
Viitorul Constanta - CSU Craiova 2-0

Duminica, 4 decembrie
FC Voluntari - Astra 1-2
ASA Targu Mures - FC Botosani 2-0
Steaua - Pandurii 3-1

Luni, 5 decembrie
CSM CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 2-2
Gaz Metan Medias - Dinamo 4-0

Etapa a 17-a

Vineri, 25 noiembrie

ASA Targu Mures - Viitorul Constanta 0-2
CSM Poli Iasi
- CSU Craiova 2-1

Sambata, 26 noiembrie

Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 3-1
FC Voluntari - Dinamo 1-2

Duminica, 27 noiembrie

18:00 - ACS Poli Timisoara - Astra Giurgiu 2-0
20:30 - Steaua - FC Botosani

Luni, 28 noiembrie

CFR Cluj -Pandurii Tg.Jiu

Etapa a 16-a

Vineri, 18 noiembrie
FC Botosani - FC Voluntari 0-1
Pandurii - ACS Poli Timisoara 2-2

Sambata, 19 noiembrie
CSM Poli Iasi - ASA Targu Mures 0-0
Concordia - Steaua 1-0

Duminica, 20 noiembrie
CSU Craiova - Astra 0-1

Luni, 21 noiembrie
FC Viitorul - Gaz Metan 1-1
Dinamo - CFR 0-2

Etapa a 15-a

Vineri, 4 noiembrie

Gaz Metan Medias - Poli Iasi 2-1.

Sambata, 5 noiembrie

14:00 FC Voluntari - Concordia Chiajna 0-0

18:00 ASA Targu Mures - CS U Craiova 0-2

20:30 ACS Poli Timisoara - Dinamo Bucuresti 1-2

Duminica, 6 noiembrie

18:00 Astra Giurgiu - Pandurii Targu Jiu 2-0
20:30 Steaua Bucuresti - FC Viitorul 2-0

Luni, 7 noiembrie

20:30 CFR Cluj - FC Botosani 1-0

Etapa a 14-a

Vineri, 28 octombrie

Chiajna - CFR Cluj 1-2

Sambata, 29 octombrie

CSU Craiova - Pandurii Targu Jiu 2-1
Dinamo - Astra Giurgiu 2-2

Duminica, 30 octombrie

ASA Targu Mures - Gaz Metan Medias 1-3 (Morar 43' / Llullaku 7', 31', Eric 64')
20:30: CSM Poli Iasi - Steaua 0-2

Luni, 31 octombrie

18:00 - FC Viitorul - FC Voluntari 2-1
20:30 - FC Botosani - Poli Timisoara 2-0
 

Etapa a 13-a

Vineri, 21 octombrie

18:00 Concordia Chiajna - ACS Poli Timisoara 0-2

20:30 Viitorul - CFR Cluj 2-1

Sambata, 22 octombrie

18:00 Gaz Metan - CSU Craiova 2-2

20:30 Dinamo - Pandurii 4-0

Duminica, 23 octombrie

18:00 Poli Iasi - FC Voluntari 1-2

20:30 ASA Targu Mures - Steaua 1-1

Luni, 24 octombrie

20:30 FC Botosani - Astra 0-0

Etapa a 12-a

Luni, 17 octombrie

Poli Timisoara - Viitorul 1-0

CSU Craiova - Dinamo 2-1

Duminica, 16 octombrie

FC Voluntari - ASA Targu Mures 1-1 (Balan 36' / Morar 48')

Steaua - Gaz Metan Medias 0-1 (Munteanu 26')

Vineri, 14 octombrie

CFR Cluj - CSM Poli Iasi 1-0

Sambata, 15 octombrie

Pandurii - FC Botosani 2-1
Astra - Concordia Chiajna 1-1

Etapa a 11-a

vineri 30.09.2016
CSM Poli Iasi - Poli Timisoara 0-1
ASA Tg.Mures - CFR Cluj 1-3

sambata 01.10.2016
Gaz Metan - FC Voluntari 1-0
FC Botosani - Dinamo 2-1

duminica 02.10.2016
FC Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 1-0
Steaua - CS U Craiova 2-1

luni 03.10.2016
Concordia Chiajna - Pandurii Targu Jiu 0-0

Etapa a 10-a

Luni, 26 septembrie

18:00 - CFR Cluj - Gaz Metan Medias 1-1
20:30 -
Astra Giurgiu - CSM Poli Iasi 1-0

Duminica, 25 septembrie

Poli Timisoara - ASA Targu Mures 0-1 (Rus 29')

FC Voluntari - Steaua 2-3 (Ivanovici 25', Balan 59' / Adi Popa 27', Boldrin 51'-penalti, Momcilovici 84')

Vineri, 23 septembrie

Pandurii - Viitorul 0-1

Sambata 24 septembrie

CS U Craiova - FC Botosani 1-0
Dinamo - Concordia 0-1

Etapa a 8-a

Vineri, 16 septembrie
18:00 FC Botosani - Viitorul 1-2

20:30 Pandurii - ASA Targu Mures 1-0

Sambata, 17 septembrie

18:00 CFR Cluj - FC Voluntari 5-0

20:30 Dinamo - CSM Poli Iasi 3-1

Duminica, 18 septembrie

17:00 CSU Craiova - Concordia Chiajna 1-1

20:00 Poli Timisoara - Steaua 0-1

Luni, 19 septembrie

20:30 Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias 0-2

Etapa a 7-a

Vineri, 9 septembrie

Gaz Metan Medias - Pandurii 1-3

Sambata, 10 septembrie

FC Voluntari - Poli Timisoara 4-1
CFR Cluj - CSU Craiova 0-0

Duminica, 11 septembrie

CSM Poli Iasi - FC Botosani 0-1

Steaua - Astra Giurgiu 1-0

Luni, 12 septembrie

18:00 Viitorul - Concordia Chiajna 3-2
20:30 ASA Targu Mures - Dinamo 2-1

Restanta din prima etapa:

Steaua - CSMS Iasi 1-1

Etapa a 6-a

Vineri, 26 august

Concordia Chiajna - CSM Politehnica Iasi 0-0

Dinamo Bucuresti - Gaz Metan Medias 1-1

Sâmbãtã, 27 august

ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 1-1

Pandurii Târgu Jiu - Steaua Bucuresti 0-1

Duminicã, 28 august

CS Univertsitatea Craiova - FC Viitorul 2-1

Astra Giurgiu - FC Voluntari 1-1

Luni, 29 august

FC Botosani - ASA Târgu Mures 4-2

Etapa a 5-a

Vineri, 19 august

21:00 Poli Iasi - Viitorul Constanta 0-0

Sambata, 20 august

18:00 ASA Targu Mures - Concordia Chiajna 0-1

21:00 Steaua - Dinamo 1-1

Duminica, 21 august

18:00 FC Voluntari - Pandurii 0-0

20:30 CFR Cluj - Astra 5-1

Luni, 22 august

18:30 Gaz Metan Medias - FC Botosani 0-0

21:00 ACS Poli Timisoara - CSU Craiova 3-2

Etapa a 4-a

Vineri 12 august
21:00 FC Botoșani - Steaua 0-2

Sâmbãtã 13 august
18:30 Concordia Chiajna - Gaz Metan 1-0
21:00 Astra - ACS Poli Timisoara 3-1

Duminicã 14 august
18:30 Pandurii - CFR Cluj 1-1
21:00 Viitorul - ASA Tg. Mureș 3-1

Luni 15 august
18:30 CSU Craiova - CSM Poli Iași 2-0
21:00 Dinamo - FC Voluntari 3-1

Etapa a 3-a

Vineri, 5 august

18:30 FC Voluntari - FC Botosani 4-2

21:00 ASA Targu Mures - CSM Poli Iasi 0-3

Sambata, 6 august

19:00 Astra Giurgiu - CSU Craiova 1-2

21:30 Steaua - Concordia Chiajna 1-0

Duminica, 7 august

18:30 Gaz Metan Medias - Viitorul Constanta 2-1

21:00 Poli Timisoara - Pandurii 1-3

Luni, 8 august

21:00 CFR Cluj - Dinamo 0-0

Etapa a 2-a

VINERI, 29.07.2016
Ora 21.00 CSMS Iași – Gaz Metan Mediaș 3-1

SÂMBÃTÃ, 30.07.2016
Ora 18.30 FC Botoșani – CFR Cluj 3-1
Ora 21.00 FC Dinamo – ACS Poli Timișoara 2-1

DUMINICÃ, 31.07.2016
Ora 17.30 Pandurii Tg. Jiu – Astra Giurgiu 0-0
Ora 20.30 FC Viitorul – FC Steaua 1-3

LUNI, 01.08.2016
Ora 18.30 CSU Craiova – ASA Târgu Mureș 2-1
Ora 21.00 Concordia Chiajna – FC Voluntari 0-4

Etapa 1

FC Voluntari - Viitorul 0-1

Pandurii - CSU Craiova 2-1

Gaz Metan Medias - ASA Targu Mures 2-1

Astra - Dinamo 1-4

CFR Cluj - Concordia 2-0

Meciul dintre Steaua si CSMS Iasi a fost amanat.

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).