Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
JO Londra 2012 - Transmisiunile TV
Adaugat pe 25 iulie 2012.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Jocurile Olimpice de la Londra debuteaza joi, cu primele partide de fotbal, urmand ca ceremonia de deschidere sa fie programata vineri.

Iata programul complet al transmisiunilor TV (sursa ziare.com):


Joi, 26 iulie

14.00 Fotbal, Honduras - Maroc, Dolce Sport 1
16.30 Fotbal, Mexic - Coreea de Sud, Dolce Sport 1
16.45 Fotbal, Spania - Japonia, TVR 2
19.00 Fotbal, Uruguay - Emiratele Arabe Unite, TVR 2, TVR HD
21.45 Fotbal, Brazilia - Egipt, TVR HD
22.00 Fotbal, Marea Britanie - Senegal, Dolce Sport 1

Vineri, 27 iulie

23.00 Ceremonia de deschidere, TVR 1, TVR HD, Dolce Sport

Sambata, 28 iulie

08.00 Ceremonia de deschidere a Jocurilor Olimpice, reluare TVR 1, TVR HD
11.00 Volei pe plaja, Dolce Sport
11.30 Canotaj, serii de calificare, TVR 1, TVR HD
11.30 Judo, calificari, TVR 1, TVR HD
11.30 Handbal/ Gimnastica/Box, TVR 2
12.00 Natatie, serii, TVR 1, TVR HD
13.15 Handbal F, Spania - Coreea de Sud, Dolce Sport
13.30 Volei F, China - Serbia, Dolce Sport
14.00 Tenis, TVR 2, TVR HD
16.00 Judo, finale, TVR 1, TVR HD
17.30 Gimnastica M, calificari, TVR 1, TVR HD
18.15 Handbal F, Danemarca - Suedia, Dolce Sport
18.45 Baschet F, TVR 2
18.45 Baschet F, SUA - Croatia, Dolce Sport
18.45 Volei F, Italia - R. Dominicana, Dolce Sport
21.00 Tenis de masa/Natatie/Box/Scrima TVR 2, TVR HD
22.00 Gimnastica M, calificari, TVR 1, TVR HD
00.00 Volei F, Brazilia - Turcia, Dolce Sport

Duminica, 29 iulie

11.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
11.30 Handbal M, Islanda - Argentina, DolceSport 1
11.30 Canotaj, serii de calificare, TVR 1, TVR HD
11.30 Gimnastica F, serii, TVR 1, TVR HD
11.30 Judo, preliminarii si sferturi de finala, TVR 1, TVR HD
12.00 Polo M, Grecia - Croatia, DolceSport 2
12.00 Natatie, TVR 2
12.30 Scrima, sabie masculin, TVR 1, TVR HD
13.00 Volei pe plaja, DolceSport 1
13.30 Volei M, Rusia - Germania, DolceSport 2
14.00 Tenis, TVR 1
15.30 Box, TVR 2
16.00 Judo, finale, TVR 1, TVR HD
16.30 Baschet M, SUA - Franta, DolceSport 1
17.00 Fotbal, Brazilia - Belarus, TVR 3, TVR HD, DolceSport 2
18.45 Volei M, SUA - Serbia, DolceSport 1
19.00 Fotbal, Uruguay - Senegal, TVR 3, TVR HD
20.00 Tenis de masa, TVR 2
20.00 Scrima, finale, TVR 1, TVR HD
20.30 Polo M, Romania - Marea Britania, TVR 2, DolceSport 2
21.30 Natatie, TVR 2
21:45 Fotbal, Marea Britanie - Emiratele Arabe Unite, TVR 3
22.00 Gimnastica F, TVR 1, TVR HD
22.00 Volei M, Italia - Polonia, DolceSport 2
00.00 Polo M, Muntenegru, SUA, inregistrare Dolcesport 2
00.15 Baschet, TVR 2, TVR HD

Luni, 30 iulie

11.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
11.30 Volei F, China - Turcia, DolceSport 1
12.00 Fotbal, Senegal - Uruguay, inregistrare DolceSport 2
12.00 Natatie, TVR 1, TVR HD
12.00 Haltere, TVR 2
13.15 Baschet F, Cehia - Turcia, DolceSport 1
13.15 Handbal F, TVR 2
14.00 Tenis, TVR 2
14.30 Handbal M, Spania - Serbia, inregistrare DolceSport 2
16.30 Volei pe plaja, DolceSport 2
16.30 Baschet F, Franta - Australia, DolceSport 1
17.30 Polo F, Italia - Australia, DolceSport 2
18.16 Handbal F, Franta - Spania, DolceSport 1
18.30 Gimanstica, TVR 2, TVR HD
18.45 Volei F, SUA - Brazilia, DolceSport 2
20.00 Scrima, TVR 1, TVR HD
21.00 Haltere, TVR 2
20.30 Handbal M, Ungaria - Danemarca, inregistrare DolceSport 2
21.30 Natatie, TVR 1, TVR HD
22.00 Volei F, Italia - Japonia, DolceSport 1
23.15 Hanbal F, Suedia - Norvegia, DolceSport 2

Marti, 31 iulie

11.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Natatie, TVR 1, TVR HD
12.00 Haltere, TVR 2
12.00 Polo M, Ungaria - Mutenegru, DolceSport 2
13.15 Baschet M, Australia - Spania, DolceSport 1
13.30 Volei M, Polonia - Ungaria, DolceSport 2
14.00 Tenis, TVR 2, TVR HD
16.45 Volei M, Italia - Argentina, DolceSport 2
17.00 Sarituri in apa, DolceSport 1
18.15 Handbal M, Serbia - Croatia, DolceSport 1
18.30 Gimnastica F, TVR 1, TVR HD
18.45 Baschet M, Marea Britanie - Brazilia, DolceSport 2
21.00 Haltere, TVR 2, TVR HD
21.30 Natatie, TVR 1, TVR 2, TVR HD
21.40 Polo M, Romania - SUA, Dolcesport 1
22.00 Baschet M, Franta - Argentina, Dolcesport 2
00.00 Volei M, Brazilia - Rusia, Dolcesport 1
00.15 Baschet M, SUA - Tunisia, TVR HD

Miercuri, 1 august

11.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
11.30 Handbal F, Norvegia - Coreea, DolceSport 1
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Natatie, TVR 1, TVR HD
12.00 Haltere, TVR 2, TVR HD
13.00 Handbal M, Danemarca - Spania, inregistrare Dolce Sport 1
13.15 Handbal F, TVR 2
14.00 Tenis, TVR 3
14.30 Fotbal, Marea Britanie - Brazilia, inregistrare DolceSport 2
16.30 Fotbal, Brazilia - Noua Zeelanda, DolceSport 2
16.30 Tenis de masa, TVR 2
16.30 Handbal F, Suedia - Franta, TVR HD
17.30 Haltere, TVR 2
18.30 Gimnastica M, individual compus, TVR HD
19.00 Fotbal, Spania - Maroc, TVR 2, TVR HD
19.00 Fotbal, Mexic - Suedia, DolceSport 2
19.00 Sarituri in apa, inregistrat DolceSport 1
20.00 Volei F, Serbia - Turcia, inregistrat DolceSport 1
21.30 Natatie, TVR 1, TVR HD
21.30 Handbal F, Spania - Danemarca, DolceSport 1
21.45 Fotbal, Marea Britanie - Uruguay, TVR 2, DolceSport 2
00.15 Baschet F, SUA - Turcia, DolceSport 1
00.15 Baschet M, TVR HD

Joi, 2 august

11.00 Baschet M, Franta - Lituania, DolceSport 1
11.30 Volei M, Serbia - Germania, DolceSport 2
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Natatia, TVR 1, TVR HD
13.00 Handbal M, Danemarca - Spania, inregistrare DolceSport 1
13.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
13.15 Handbal M, Franta - Tunisia, TVR 2, DolceSport 1
14.00 Tenis, TVR 2, TVR HD
14.10 Polo M, Serbia - Muntenegru, TVR 2, DolceSport 2
15.00 Baschet F, Australia - Brazilia, inregistrare DolceSport 1
16.00 Judo, TVR HD
16.10 Polo M, Muntenegru - Serbia, DolceSport 2
17.30 Polo M, Romania - Ungaria, TVR 2, DolceSport 1
18.30 Gimnastica F, TVR 1, TVR HD
18.45 Volei M, Polonia - Argentina, DolceSport 2
20.00 Baschet F, Croatia - Cehia, DolceSport 1
21.30 Handbal M, Serbia - Danemarca, DolceSport 2
21.30 Natatie, TVR 1, TVR HD
22.00 Volei M, Brazilia - SUA, DolceSport 1
22.30 Box, TVR 2
23.15 Handbal M, Suedia - Islanda, TVR 2, DolceSport 2
00.15 Baschet M, SUA - Nigeria, DolceSport 1

Vineri, 3 august

11.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
11.30 Baschet F, Rusia - Australia, DolceSport 2
12.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
12.00 Natatie, TVR 2
13.15 Handbal F, Coreea - Franta, TVR 2, DolceSport 1
13.15 Baschet F, Rusia - Australia, DolceSport 2
14.00 Tenis, TVR 3
15.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
16.30 Sarituri in apa, DolceSport 2
17.00 Polo M, Italia - Croatia, inregistrare DolceSport 1
20.00 Handbal M, Croatia - Ungaria, inregistrare DolceSport 2
20.00 Scrima, TVR 1, TVR HD
21.00 Haltere, TVR 2
21.30 Natatie, TVR 2
21.30 Handbal F, Spania - Suedia, DolceSport 2
22.00 Volei F, SUA - Serbia, DolceSport 1
22.30 Box, TVR 2
23.15 Handbal F, Danemarca - Norvegia, TVR 2, DolceSport 2
00.15 Baschet F, SUA - Cehia, DolceSport 1

Sambata, 4 august

11.00 Volei pe plaja, DolceSport 2
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Polo M, Romania - Muntenegru, TVR 2, DolceSport 1
12.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
13.15 Baschet M, Spania - Rusia, DolceSport 2
14.00 Fotbal M, sfert de finala 1, TVR 3, DolceSport 1
15.30 Badminton, TVR 2
16.30 Fotbal, sfert de finala 2, TVR 3, DolceSport 2
16.30 Baschet M, SUA - Lituania, DolceSport 1
18.15 Handbal M, Croatia - Danemarca, TVR 2, TVR HD, DolceSport 1
18.45 Volei M, Rusia - SUA, DolceSport 2
19.00 Fotbal M, sfert de finala 3, TVR 3
20.00 Scrima, TVR 1, TVR HD
20.00 Ciclism, inregistrare DolceSport 1
20.45 Sarituri in apa, inregistrare DolceSport 2
21.30 Natatie, TVR 2
21.30 Fotbal M, sfert de finala 4, TVR 3, DolceSport 2
21.40 Polo M, Serbia - SUA, DolceSport 2
00.00 Volei M, Brazilia - Serbia, DolceSport 2
00.15 Baschet M, TVR HD

Duminica, 5 august

11.00 Baschet F, Rusia - Franta, DolceSport 1
11.30 Handal F, TVR 2
12.00 Ciclism, DolceSport 1
13.00 Maraton F, TVR 1, TVR HD
14.00 Fotbal M, sfert de finala 3, inregistrare DolceSport 2
15.00 Badminton, TVR 2
16.00 Gimnastica, TVR 1, TVR HD
16.30 Handbal F, Muntenegru - Rusia, TVR 2, DolceSport 1
17.30 Volei pe plaja, inregistrare DolceSport 2
18.45 Volei F, Italia - Rusia, DolceSport 1
18.45 Baschet F, China - SUA, DolceSport 2
20.50 Tenis de masa, TVR 2
21.00 Volei pe plaja F, sfert de finala 2, DolceSport 2
21.30 Handbal F, Norvegia - Spania, DolceSport 1
22.00 Volei pe plaja F, sfert de finala 1, inregistrare DolceSport 2
23.00 Sarituri in apa. Inregistrare DolceSport 1
23.15 Handbal F, Danemarca - Franta, DolceSport 2
00.00 Volei F, Brazilia - Serbia, DolceSport 1
01.00 Volei pe plaja F, sfert de finala 3, inregistrare DolceSport 2

Luni, 6 august

11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
11.30 Handbal M, Ungaria - Serbia, DolceSport 1
12.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
12.00 Tenis de masa, TVR 2
13.30 Volei M, Rusia - Serbia, DolceSport 1
15.30 Box, TVR 2
16.00 Gimnastica, TVR 1
16.10 Polo M, Romania - Serbia, TVR 2, DolceSport 1
16.45 Volei M, Italia - Bulgaria, DolceSport 2
17.30 Polo M, Ungaria - SUA, DolceSport 1
19.00 Fotbal F, semifinala 1, DolceSport 2
20.00 Volei pe plaja M, sfert de finla 1, DolceSport 1
21.00 Volei pe plaja M, sfert de finala 2, DolceSport 2
20.50 Atletism, TVR 1, TVR HD
21.30 Handbal M, Spania - Croatia, TVR 2, DolceSport 1
22.00 Sarituri in apa, inregistrare DolceSport 2
23.15 Handbal M, Franta - Suedia, TVR 2, DolceSport 2
00.15 Baschet M, SUA - Argentina, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1
01.00 Volei pe plaja M, sfert de finala 4, DolceSport 2

Marti, 7 august

10.00 Fotbal F, semifinala 2, inregistrare DolceSport 2
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Handbal F, sfert de finala 1, TVR 2, DolceSport 1
12.00 Ciclism, inregistrare DolceSport 2
12.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
15.00 Lupte/Handbal, TVR 2
15.00 Volei pe plaja M, sfert de finala 3,inregistrare DolceSport 2
15.30 Handbal F, sfert de finala 2, DolceSport 1
16.00 Baschet F, sfert de finala 1, DolceSport 2
16.00 Gimanstica, TVR 1, TVR HD
17.00 Volei F, sfert de finala 2, DolceSport 1
17.30 Tenis de masa, TVR 3
18.15 Baschet F, sfert de finala 2, DolceSport 2
19.00 Fotbal M, semifinala 1, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1
19.45 Lupte, TVR 2
20.50 Atletism, TVR 2
21.00 Volei F, sfert de finala 3, DolceSport 1
21.45 Fotbal M, semifinala 2, TVR 1, TVR HD, DolceSport 2
22.30 Handbal F, sfer de finala 3, TVR 2, TVR HD
22.30 Box, TVR 3
00.15 Baschet F, sfert de finala 4, DolceSport 1
01.00 Volei pe plaja F, semifinala 2, DolceSport 2

Miercuri, 8 august

11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
12.00 Handbal M, sfert de finala 1, Dolcesport 1, TVR 2
15.30 Box, TVR 2
16.00 Baschet M, TVR 2
16.00 Volei M, sfert de finala 1, DolceSport 2
16.00 Baschet M, sfert de finala 1, DolceSport 1
16.30 Handbal M, sfert de finala 2, TVR 1, TVR HD
18.00 Volei M, sfert de finala 2, DolceSport 1
18.15 Baschet M, TVR 2, TVR HD
20.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
20.00 Handbal M, sfert de finala 3, TVR 2, TVR HD, DolceSport 1
20.40 Polo M, sfert de finala 3, DolceSport 2
21.30 Volei M, sfert de finala 3, DolceSport 1
22.00 Baschet M, sfert de finala 3, TVR 2, DolceSport 2
22.30 Box, TVR 3
23.00 Volei pe plaja F, finala, DolceSport 1
23.30 Handbal M, sfert de finala 4, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1
00.15 Baschet M, sfert de finala 4, TVR 2

Joi, 9 august

11.00 Atletism, TVR 1, TVR HD
11.30 Canotaj F, TVR 1, TVR HD
12.00 Sarituri in apa, DolceSport 2
15.00 Fotbal F, finala mica, DolceSport 1
17.00 Volei F, semifinala 1, DolceSport 1, TVR 2, TVR HD
19.00 Handbal F, semifinala 1, TVR 2, TVR HD, DolceSport 2
19.00 Baschet F, sefiminala 1, DolceSport 1
20.30 Atletism, TVR 1, TVR HD
21.00 Volei pe plaja M, finala mica, DolceSport 2
21.45 Fotbal F, finala, DolceSport 2
22.30 Handbal F, semifinala 2, TVR 2, TVR HD
23.00 Volei pe plaja M, finala mare, DolceSport 1
23.45 Polo F, finala mare, inregistrare DolceSport 2
00.00 Baschet F, semifinala 2, inregistrare DolceSport 1

Vineri, 10 august

11.00 Sarituri in apa, inregistrare DolceSport 1
11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
13.00 Handbal F, semifinala 2, inregistrare DolceSport 1
14.30 Polo F, finala mica, inregistrare DolceSport 2
16.00 Volei F, semifinala 2, inregistrare DolceSport 2
16.30 Polo, TVR 1
17.00 Volei F, TVR 2
17.00 Volei M, semifinala 1, TVR 3, Dolcesport 1
17.40 Polo M, semifinala 1, DolceSport 2
19.00 Handbal M, semifinala 1, TVR 2, TVR HD, DolceSport 2
19.00 Baschet M, semifinala 1, TVR 3, DolceSport 1
20.30 Polo, TVR 1, TVR HD
21.30 Atletism TVR 1, TVR HD
21.30 Volei M, semifinala 2, TVR 2, DolceSport 1
21.45 Fotbal M, finala mica, DolceSport 2
21.50 Polo M, semifinala 2, DolceSport 2
22.30 Handbal M, semifinala 2 TVR 2, DolceSport 2
23.00 Baschet M, semifinala 2, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1

Sambata, 11 august

11.30 Canotaj, TVR 1, TVR HD
12.00 Sarituri in apa, DolceSport 2
13.30 Volei F, finala mica, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1
15.00 Lupte, TVR 2
15.30 Gimnastica ritmica, DolceSport 2
17.00 Fotbal M, finala mare, TVR 1, TVR HD, DolceSport 2
19.00 Handbal F, finala mica, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1
19.00 Baschet F, finala mica, TVR 2, DolceSport 2
20.30 Volei F, finala mare, DolceSport 1
20.45 Atletism, TVR 1, TVR HD
22.30 Handbal F, finala mare, TVR 1, TVR HD, DolceSport 2
22.30 Box, TVR 3
23.00 Baschet F, finala mare, TVR 2, TVR HD, DolceSport 1

Duminica, 12 august

11.30 Volei M, finala mica, TVR 1, TVR HD, DolceSport 2
12.00 Sarituri in apa, inregistrare DolceSport 1
12.00 Polo, TVR 2
13.00 Handbal M, finala mica, TVR 1, TVR HD, DolceSport 2
13.00 Baschet M, finala mica, TVR 2, DolceSport 1
15.00 Volei M, finala mare, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1
15.30 Box, TVR 3
16.00 Polo, finala mica, TVR 2
17.00 Handbal M, finala mare, TVR 1, TVR HD, DolceSport 2
17.00 Baschet M, finala mare, TVR 2, DolceSport 1
17.50 Polo, finala mare, TVR 3
18.30 Gimnastica ritmica, inregistrare DolceSport 2
19.00 Polo, finala mica, inregistrare DolceSport 1
19.00 Polo, TVR 2, TVR HD
20.30 Polo M, finala amare, inregistrare DolceSport 2
23.00 Festivitatea de inchidere, TVR 1, TVR HD, DolceSport 1

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).