Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
Grupele Europa League 2011-2012
Adaugat pe 13 septembrie 2011.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Grupele Europa League.

Grupa A: Tottenham Hotspur (Anglia); Rubin Kazan (Rusia); PAOK Salonic (Grecia); Shamrock Rovers (Irlanda);

Grupa B: FC Copenhaga (Danemarca); Standard Liege (Belgia); Hanovra (Germania); Vorskla Poltava (Ucraina)

Grupa C: PSV Eindhoven (Olanda); Hapoel Tel-Aviv (Israel); Rapid Bucuresti (Romania); Legia Varsovia (Polonia)

Grupa D: Sporting Lisabona (Portugalia); Lazio Roma (Italia); FC Zurich (Elvetia); FC Vaslui (Romania)

Grupa E: Dinamo Kiev (Ucraina); Besiktas (Turcia); Stoke City (Anglia); Maccabi Tel Aviv (Israel)

Grupa F: Paris Saint-Germain (Franta); Athletic Bilbao (Spania); FC Salzburg (Austria); Slovan Bratislava (Slovacia)

Grupa G: AZ Alkmaar (Olanda); Metalist Harkov (Ucraina); Austria Viena (Austria); Malmo (Suedia)

Grupa H: Sporting Braga (Portugalia); FC Bruges (Belgia); Birmingham (Anglia); Maribor (Slovenia)

Grupa I: Atletico Madrid (Spania); Udinese (Italia); Rennes (Franta); FC Sion (Elvetia)

Grupa J: Schalke 04 (Germania); Steaua Bucuresti (Romania); Maccabi Haifa (Israel)
AEK Larnaca (Cipru)

Grupa K: FC Twente (Olanda); Fulham (Anglia); OB Odense (Danemarca); Wisla Cracovia (Polonia)

Grupa L: Anderlecht (Belgia); AEK Atena (Grecia); Lokomotiv Moscova (Rusia); Sturm Graz (Austria);

Programul meciurilor din faza grupelor Europa League:

Meciul 1 - 15 septembrie
Meciul 2 - 29 septembrie
Meciul 3 - 20 octombrie
Meciul 4 - 3 noiembrie
Meciul 5 - 30 noiembrie / 1 decembrie
Meciul 6 - 14/15 decembrie

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).