Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
Liga I 2010-2011
Adaugat pe 6 august 2010.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Clasament: 1. Otelul Galati 70p (46-25); 2. FC Timisoara 66p (63-38); 3. SC Vaslui 65p (51-28); 4. Rapid 59p (43-22); 5. Steaua 57p (44-27); 6. Dinamo 56p (68-52);

7. Gaz Metan Medias 55p (41-32); 8. "U" Cluj 47p (48-54); 9. Astra Ploiesti 45p (36-30); 10. CFR Cluj 45p (50-45); 11. FCM Tg. Mures 45p (34-41); 12. FC Brasov 43p (34-40);13. Pandurii Tg. Jiu 37p (36-46); 14. Gloria Bistrita 35p (34-49);

15. Universitatea Craiova 30p (35-48); 16. Victoria Branesti 25p (35-61); 17. Unirea Urziceni 25p (23-63); 18. Sportul Studentesc 23p (38-58);

Echipele Universitatea Craiova, Victoria Branesti, Unirea Urziceni si Sportul Studentesc au retrogradat in liga secunda.

Liga I! Ultima etapa - etapa 34! 

Astra Ploiesti - Otelul Galati  0-1

FC Timisoara - Dinamo  4-1


Pandurii Targu Jiu -
FC Vaslui  0-1


Rapid - FC Brasov  1-0


CFR Cluj - Steaua  1-3


"U" Craiova -
Gaz Metan Medias  1-2


FCM Tg. Mures - U Cluj  0-2

Victoria Branesti -
Gloria Bistrita  2-0


Sportul Studentesc -
Unirea Urziceni  5-1

Etapa a 33-a

Vineri, 13 mai:

Unirea Urziceni - Astra Ploiesti  0-3
Gaz Metan Medias - CFR Cluj  3-2

Sambata, 14 mai:

"U" Cluj -
Rapid  1-2

Duminica, 15 mai:

FC Brasov - Pandurii Targu Jiu  3-2
FC Vaslui - Sportul Studentesc  4-2
Otelul Galati - FC Timisoara  2-1

Luni, 16 mai:

Gloria Bistrita - "U" Craiova  1-1
Steaua - FCM Targu Mures  1-0
Dinamo - Victoria Branesti  3-1

Etapa 32:

Sambata, 7 mai

FC Rapid - FCM Targu Mures  1-1

Duminica, 8 mai

Sportul Studentesc - FC Brasov  1-2
Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj  2-0
Gaz Metan Medias - Steaua  0-0

Luni, 9 mai

CFR Cluj - Gloria Bistrita  2-2

Victoria Branesti - Otelul Galati  1-2
FC Timisoara - Unirea Urziceni  3-1
Universitatea Craiova - Dinamo  0-2
Astra Ploiesti - FC Vaslui  1-1

Etapa 31

Miercuri, 4 mai

Unirea Urziceni - Victoria Branesti  2-1
FCM Targu Mures - Pandurii Targu Jiu  1-0
FC Brasov - Astra Ploiesti  0-3
Steaua - Rapid  0-1

Joi, 5 mai

Gloria Bistrita - Gaz Metan Medias  0-0
Universitatea Cluj - Sportul Studentesc  2-0
FC Vaslui - FC Timisoara  1-1

Otelul Galati - Universitatea Craiova  2-1

Vineri, 6 mai

Dinamo - CFR Cluj  1-2

Etapa 30

Sambata, 30 aprilie

Sportul Studentesc - FCM Targu Mures  1-2
Victoria Branesti -
FC Vaslui 
1-3
FC Timisoara - FC Brasov  2-0


Duminica, 1 mai

Universitatea Craiova - Unirea Urziceni  3-0

Astra Ploiesti
- Universitatea Cluj  1-2
Pandurii Targu Jiu - Rapid  0-1
Steaua -
Gloria Bistrita  3-1


Luni, 2 mai

Gaz Metan
Medias - Dinamo Bucuresti  2-1
CFR Cluj -
Otelul
Galati  0-1

ETAPA 29

Marti, 26 aprilie

Rapid - Sportul Studentesc 0-1

Miercuri, 27 aprilie

FCM Targu Mures - Astra Ploiesti  1-0
Unirea Urziceni - CFR Cluj  1-3
FC Brasov -Victoria Branesti  1-0
FC Vaslui - Universitatea Craiova  2-1
Universitatea Cluj - FC Timisoara  1-2

Joi, 28 aprilie

Dinamo - Gloria Bistrita  3-0
Otelul Galati - Gaz Metan Medias  2-2
Pandurii Targu Jiu - Steaua  1-1

ETAPA 28

Vineri, 22 aprilie:


Sportul Studentesc - Pandurii Targu Jiu  2-1
Astra - Rapid  0-0

Sambata, 23 aprilie:

Victoria Branesti - Universitatea Cluj  0-2
CFR Cluj - FC Vaslui  1-0
FC Timisoara - FCM Targu Mures  0-0

Duminica, 24 aprilie:

Gloria Bistrita - Otelul Galati  0-0
Gaz Metan Medias - Unirea Urziceni  2-0
Universitatea Craiova -
FC Brasov  1-2

Luni, 25 aprilie:

Steaua - Dinamo  0-1

ETAPA 27

Vineri, 15 aprilie


Unirea Urziceni - Gloria Bistrita  2-1

Sambata, 16 aprilie

Otelul Galati - Dinamo  3-3
Pandurii Targu Jiu - Astra  1-0
Sportul Studentesc -
Steaua  1-2

Duminica, 17 aprilie

FCM Targu Mures - Victoria Branesti  4-0
FC Brasov - CFR Cluj  2-2
Rapid - FC Timisoara  3-2

Luni, 18 aprilie

Universitatea Cluj -
Universitatea Craiova  3-0
FC Vaslui - Gaz Metan Medias  3-0

Etapa 26

Marti, 12 aprilie:

14:00
Dinamo - Unirea Urziceni  3-1
20:30 Gloria Bistrita - FC Vaslui  1-1

Miercuri, 13 aprilie:

15:30
Astra Ploiesti - Sportul Studentesc  1-0
17:30 Gaz Metan Medias - FC Brasov  0-0
19:30 FC Timisoara - Pandurii Targu Jiu  2-2
21:30
Steaua - Otelul Galati  1-0

Joi, 14 aprilie:

15:00 "U" Craiova - FCM Targu Mures  2-1
17:00 Victoria Branesti -
Rapid  0-0
20:30
CFR Cluj - "U" Cluj  1-1

ETAPA 25

Sambata, 9 aprilie:


15:00 Unirea Urziceni - Otelul Galati  0-3
17:00 FC Vaslui - Dinamo  2-0
19:00 FC Brasov - Gloria Bistrita  0-1
21:00 "U" Cluj - Gaz Metan Medias  2-2

Duminica, 10 aprilie:

15:00 Pandurii Targu Jiu - Victoria Branesti  4-2
17:00 Sportul Studentesc - FC Timisoara  2-3
21:00 Astra Ploiesti - Steaua  1-0

Luni, 11 aprilie:

18:00 FCM Targu Mures - CFR Cluj  0-0
20:30 Rapid - "U" Craiova  0-0

Etapa a 22-a

Vineri, 18 martie:

Gaz Metan Medias - Pandurii Targu Jiu  2-0
Victoria Branesti - FC Timisoara 0-2
Gloria Bistrita - Rapid  3-2

Sambata, 19 martie:

Otelul Galati - "U" Cluj  3-0
Steaua - FC Vaslui  1-1

Duminica, 20 martie:

CFR Cluj - Sportul Studentesc  2-0
"U" Craiova - Astra Ploiesti  1-1
Dinamo - FCM Targu Mures  4-1

Luni, 21 martie:

Unirea Urziceni - FC Brasov  1-1

Etapa a 21-a: Rezultate

Vineri, 11.03.2011

Pandurii Targu Jiu - Gloria Bistrita  0-0
Victoria Branesti -
Steaua  0-1


Sambata, 12.03.2011

"U" Cluj -
Unirea Urziceni  4-2

FCM Targu Mures -
Otelul
Galati  1-0
Rapid - Dinamo  0-0

Duminica, 13.03.2011

Sportul Studentesc -
Gaz Metan
Medias  0-1
Poli Timisoara -
Universitatea Craiova  4-0


Luni, 14.03.2011

Astra -
CFR Cluj  1-1

FC Brasov - FC Vaslui  1-1

Rezultatele etapei a 20-a

Vineri, 4 martie:

Unirea Urziceni - FCM Targu Mures  0-1
Dinamo - Pandurii Targu Jiu  2-2

Sambata, 5 martie:

Otelul Galati - Rapid  1-0
Gloria Bistrita - Sportul Studentesc  1-0
CFR Cluj - FC Timisoara  1-2

Duminica, 6 martie:

Gaz Metan Medias - Astra Ploiesti  0-0
Steaua - FC Brasov  0-3

Luni, 7 martie:

Universitatea Craiova - Victoria Branesti  1-1
SC Vaslui - Universitatea Cluj  2-0

Rezultatele etapei a 18 -a:

Vineri, 3 decembrie:

Gaz Metan Medias - Victoria Branesti  2-2
FC Brasov - FCM Targu Mures  1-1
CFR Cluj - Universitatea Craiova  2-1

Sambata, 4 decembrie:

Gloria Bistrita - FC Timisoara  3-3
Dinamo Bucuresti - Astra Ploiesti  2-2

Duminica, 5 decembrie:

Otelul Galati - Sportul Studentesc  1-0
FC Vaslui - Rapid Bucuresti  1-1

Luni, 6 decembrie:

Unirea Urziceni - Pandurii Targu Jiu  1-1
Steaua Bucuresti - Universitatea Cluj  3-0

Etapa a 17-a. Ultima a turului.

Vineri, 26 noiembrie:

Unirea Urziceni - Sportul Studentesc  2-1
FC Vaslui - Pandurii Targu Jiu  3-1

Sambata, 27 noiembrie:

Otelul Galati - Astra Ploiesti  2-1
FC Brasov - Rapid  2-0
Dinamo - FC Timisoara  0-0

Duminica, 28 noiembrie:

"U" Cluj - FCM Targu Mures  1-1
Steaua - CFR Cluj  2-2

Luni, 29 noiembrie:

Gloria Bistrita - Victoria Branesti  1-0
Gaz Metan - "U" Craiova  1-0

Etapa a 16-a:

Vineri, 19 noiembrie

Pandurii Tg. Jiu - FC Brasov  2-1
CFR Cluj - Gaz Metan Medias 1-1
Rapid - U Cluj  3-0

Sambata, 20 noiembrie

Targu Mures - Steaua  0-1
U Craiova - Gloria Bistrita  1-2

Duminica, 21 noiembrie

Sportul - FC Vaslui  0-1
Poli Timisoara - Otelul Galati  2-0

Luni, 22 noiembrie

Astra - Urziceni  1-0
Victoria Branesti - Dinamo  2-4

Etapa a 15-a:

Vineri, 12 noiembrie:

Otelul Galati - Victoria Branesti  1-1
FC Vaslui - Astra Ploiesti  0-0

Sambata, 13 noiembrie:

Universitatea Cluj - Pandurii Targu Jiu  1-1
Unirea Urziceni - FC Timisoara  1-1
FC Brasov - Sportul Studentesc  2-0

Duminica, 14 noiembrie:

FCM Targu Mures - FC Rapid  1-0
Steaua - Gaz Metan Medias  0-1
Dinamo - Universitatea Craiova  2-2

Luni, 15 noiembrie:

Gloria Bistrita - CFR Cluj  0-3

Etapa a 14-a:

Vineri, 5 noiembrie:

Gaz Metan Medias - Gloria Bistrita  2-1
Universitatea Craiova - Otelul Galati 0-1

Sambata, 6 noiembrie:

Pandurii Targu Jiu - FCM Tg. Mures  4-1
Astra Ploiesti - FC Brasov  3-0
FC Timisoara - FC Vaslui  2-1

Duminica, 7 noiembrie:

Sportul Studentesc - Universitatea Cluj  2-0
CFR Cluj - Dinamo  1-0

Luni, 8 noiembrie:

Victoria Branesti - Unirea Urziceni  4-1
Rapid - Steaua  0-0
 

Etapa a 13-a:

Vineri, 29 octombrie:

FC Vaslui - Victoria Branesti 1-0.
Dinamo - Gaz Metan Medias  3-2

Sambata, 30 octombrie:

Otelul Galati - CFR Cluj  1-1

Duminica, 31 octombrie:

FCM Targu Mures - Sportul Studentesc  4-1
Gloria Bistrita - Steaua  1-0.
FC Brasov - FC Timisoara  0-0

Luni, 1 noiembrie:

"U" Cluj - Astra Ploiesti  1-0
Unirea Urziceni - "U" Craiova 1-2
Rapid - Pandurii 1-1 

Etapa a 12-a:

Vineri, 22 octombrie

Victoria Branesti - FC Brasov  1-1
FC Timisoara - Universitatea Cluj  2-2
Gloria Bistrita - Dinamo  0-2

Sambata, 23 octombrie

Gaz Metan Medias - Otelul Galati  0-2
Astra Ploiesti - FCM Targu Mures  0-0
Universitatea Craiova - FC Vaslui  0-1

Duminica, 24 octombrie

Sportul Studentesc - Rapid Bucuresti  0-2
CFR Cluj - Unirea Urziceni  3-0

Luni, 25 octombrie

Steaua Bucuresti - Pandurii Targu Jiu  2-0

Etapa a 11-a: 

Vineri, 15 octombrie

Unirea Urziceni - Gaz Metan Medias  0-1
Rapid - Astra Ploiesti  3-0
FC Vaslui - CFR Cluj  5-3

Sambata, 16 octombrie

FCM Targu Mures - Poli Timisoara  2-3
Pandurii Targu Jiu - Sportul Studentesc  1-0

Duminica, 17 octombrie

Otelul Galati - Gloria Bistrita  2-1
Dinamo - Steaua  2-1

Luni, 18 octombrie

Universitatea Cluj - Victoria Branesti  2-3
FC Brasov - Universitatea Craiova  0-3

Rezultatele etapei a 10-a:

Vineri:

Astra Ploiesti - Pandurii Targu Jiu  2-0
Universitatea Craiova - Universitatea Cluj  3-0
Dinamo Bucuresti - Otelul Galati 1-2

Sambata:

Gloria Bistrita - Unirea Urziceni  0-0
FC Timisoara - Rapid Bucuresti  2-1

Duminica:

Gaz Metan Medias - FC Vaslui  0-0
CFR Cluj - FC Brasov  4-0
Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc  4-2

Luni:

Victoria Branesti - FCM Targu Mures  0-0

Rezultatele etapei a 9-a:

Vineri, 24 septembrie:

16:30 "U" Cluj - CFR Cluj  1-1

Sambata, 25 septembrie:

18:00 FC Vaslui - Gloria Bistrita 1-0

Duminica, 26 septembrie:

14:30 Sportul Studentesc - Astra Ploiesti  0-1
16:30 Otelul Galati - Steaua  1-0
18:30 Pandurii Tg. Jiu - FC Timisoara  0-1
20:30 Rapid - Victoria Branesti  7-1

Luni, 27 septembrie:

16:30 FCM Tg. Mures - "U" Craiova  1-4
20:30 FC Brasov - Gaz Metan Medias  0-0

20:00 Unirea Urziceni - Dinamo 1-0
 

Rezultatele etapei a 8-a:

Vineri, 17 septembrie:

Gaz Metan Medias - "U" Cluj  3-1
Victoria Branesti - Pandurii Tg. Jiu  2-0
"U" Craiova - Rapid  1-1

Sambata, 18 septembrie:

Otelul Galati - Unirea Urziceni  4-1
FC Timisoara - Sportul Studentesc  2-1

Duminica, 19 septembrie:

CFR Cluj - FCM Tg. Mures  1-2
Dinamo - FC Vaslui  1-2

Luni, 20 septembrie:

Gloria Bistrita - FC Brasov  0-0
Steaua - Astra Ploiesti  1-1

Rezultatele etapei a 7-a:

Vineri, 10 septembrie:

Universitatea Cluj - Gloria Bistrita  2-1
Rapid - CFR Cluj  2-0

Sambata, 11 septembrie:

Sportul Studentesc - Victoria Branesti  2-2
Unirea Urziceni - Steaua 1-0

Duminica, 12 septembrie:

FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias  1-0
Astra Ploiesti - FC Timisoara  1-1
FC Brasov - Dinamo  2-2

Luni, 13 septembrie:

FC Vaslui - Otelul Galati  4-0
Pandurii Targu Jiu - "U" Craiova  3-1.

Rezultatele etapei a 6-a:

Vineri, 27 august:

Gaz Metan Medias - Rapid  0-1
Dinamo - "U" Cluj  3-4

Sambata, 28 august:

"U" Craiova - Sportul Studentesc  1-0
CFR Cluj - Pandurii Targu Jiu  2-1

Duminica, 29 august:

Otelul Galati - FC Brasov  1-0
Steaua - FC Timisoara  1-1
Unirea Urziceni - FC Vaslui  2-1

Luni, 30 august:

Gloria Bistrita - FCM Targu Mures  3-1
Victoria Branesti - Astra Ploiesti  1-1

Rezultatele etapei a 5-a

Vineri, 20.08.2010

Sportul Studentesc - CFR Cluj  3-0 !!!
Rapid - Gloria Bistrita  2-0

Sambata, 21.08.2010

FCM Tg. Mures - Dinamo  2-6 !!!
Astra Ploiesti - Universitatea Craiova  2-2
Pandurii Tg. Jiu - Gaz Metan Medias 0-0

Duminica, 22.08.2010

"U" Cluj - Otelul Galati  2-1
FC Vaslui - Steaua  0-3
Poli Timisoara- Victoria Branesti  2-1

Luni, 23.08.2010

FC Brasov - Unirea Urziceni  1-1

Rezultatele etapei a 4-a:

Vineri 13 august:

20:00 CFR Cluj - Astra Ploiesti  2-2
22:00 Gloria Bistrita - Pandurii Tg.Jiu  3-0

Sambata 14 august:

18:30 Unirea Urziceni - U Cluj  0-1
20:30 FC Vaslui - FC Brasov  2-1

Duminica 15 august:

18:00 Gaz Metan - Sportul Studentesc 3-0
20:00 Dinamo - Rapid  3-2
22:00 Universitatea Craiova - FC Timisoara  1-1

Luni 16 august:

18:00 Otelul Galati - FCM Targu Mures  1-0
20:45 Steaua - Victoria Branesti  2-1 

Etapa a 3-a:

Vineri, 6 august:

18:00 U Cluj - FC Vaslui 1-1
20:00 Rapid - Otelul Galati 0-0
21:45 Victoria Branesti - Universitatea Craiova 1-0

Sambata, 7 august:

18:00 FCM Tg. Mures - Unirea Urziceni 1-0
21:00 FC Brasov - Steaua 1-1

Duminica, 8 august:

18:00 Astra Ploiesti - Gaz Metan Medias 0-2
20:00 FC Timisoara - CFR Cluj  3-2
21:45 Pandurii Tg. Jiu - Dinamo 2-2

Luni, 9 august:

18:00 Sportul Studentesc - Gloria Bistrita 4-2


Rezultatele etapei a 2-a:

Vineri, 30 iulie: 

Otelul Galati - Pandurii Targu Jiu  2-0
FC Vaslui - FCM Targu Mures  1-1

Sambata, 31 iulie:

Gloria Bistrita - Astra Ploiesti  1-1
Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova  2-1
Unirea Urziceni - Rapid Bucuresti  0-0

Duminica, 1 august:

Gaz Metan Medias - FC Timisoara  2-2
FC Brasov - Universitatea Cluj  3-1
Dinamo Bucuresti - Sportul Studentesc  5-3
Luni, 2 august:

CFR Cluj - Victoria Branesti  2-0


Rezultatele etapei 1

VINERI, 23 iulie
16:30 Sportul Studentesc - Otelul Galati  0-1
18:30 Pandurii Tg. Jiu -
Unirea Urziceni 0-0
20:30
Rapid - FC Vaslui  2-0 

SAMBATA, 24 iulie
18:00 "U" Craiova - CFR Cluj  0-0
20:30 Poli Timisoara - Gloria Bistrita  2-2 

DUMINICA, 25 iulie
18:00 Universitatea Cluj - Steaua  1-2
21:00 Astra Ploiesti - Dinamo 1-2

LUNI, 26 iulie
18:00 FCM Tg. Mures - FC Brasov  0-1
20:30 Victoria Branesti - Gaz Metan  2-3

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).