Portalul judetului Salaj
Sectiuni
Catalog firme Hoteluri & Pensiuni Restaurante Imobiliare Auto Diverse Contact
Autentificare
· Parola uitata?
· Inregistrare
Reclama
Grupele Europa League
Adaugat pe 28 august 2009.

Navigare:
· Inapoi la lista de articole
· Inapoi la pagina principala

Vineri dupa amiaza, la Nyon, a avut loc tragerea la sorti a grupelor Europa League.

Iata care sunt grupele editiei 2009/2010:


Grupa A: Ajax, Anderlecht, Dinamo Zagreb, FC TIMISOARA

Grupa B: Valencia, Lille, Slavia Praga, Genoa

Grupa C: Hamburg, Celtic, Hapoel Tel-Aviv, Rapid Viena

Grupa D: Sporting Lisabona, Heerenveen, Hertha Berlin, Ventspils

Grupa E: AS Roma, Basel, Fulham, CSKA Sofia

Grupa F: Panathinaikos, Galatasaray, DINAMO, Strum Graz

Grupa G: Villarreal, Lazio, Levski Sofia, Red Bull Salzburg

Grupa H: STEAUA, Fenerbahce, Twente Enschede, Sheriff Tiraspol

Grupa I: Benfica, Everton, AEK Atena, BATE Borisov

Grupa J: Sahtior Donetk, Brugge, Partizan Belgrad, Toulouse

Grupa K: PSV, FC Copenhaga, Sparta Praga, CFR CLUJ

Grupa L: Werder Bremen, Austria Viena, Athletic Bilbao, National

Programul echipelor romanesti:

Etapa 1 - 17 septembrie

Grupa A: Ajax Amsterdam - FC Timisoara 20:00

Grupa F: Sturm Graz - Dinamo 20:00

Grupa H: Steaua - Serif Tiraspol 22:05

Grupa K: CFR Cluj - Copenhaga 22:05

Etapa 2 - 1 octombrie

Grupa A: FC Timisoara - Dinamo Zagreb 22:05

Grupa F: Dinamo - Panathinaikos 22:05

Grupa H: Twente - Steaua 20:00

Grupa K: PSV Eindhoven - CFR Cluj 20:00

Etapa 3 - 22 octombrie

Grupa A: FC Timisoara - Anderlecht 22:05

Grupa F: Galatasaray - Dinamo 22:05

Grupa H: Steaua - Fenerbahce 20:00

Grupa K: Sparta Praga - CFR Cluj 20:00

Etapa 4 - 5 noiembrie

Grupa A: Anderlecht - Timisoara 20:00

Grupa F: Dinamo - Galatasaray 20:00

Grupa H: Fenerbahce - Steaua 22:05

Grupa K: CFR Cluj - Sparta Praga 22:05

Etapa 5 - 2/3 decembrie

2 decembrie

Grupa A: FC Timisoara - Ajax Amsterdam 22:05

Grupa H: Serif Tiraspol - Steaua 20:00

3 decembrie

Grupa F: Dinamo - Sturm Graz 22:05

Grupa K: FC Copenhaga - CFR Cluj

Etapa 6 - 16/17 decembrie

16 decembrie

Grupa F: Panathinaikos - Dinamo 20:00

Grupa K: CFR Cluj - PSV Eindhoven 22:05

17 decembrie

Grupa A: Dinamo Zagreb - FC Timisoara 20:00

Grupa H: Steaua - Twente 22:05

Pentru ca reclama ta sa apara mai jos contacteaza-ne folosind pagina de contact

Magazin Salajean Lenjerie Sexy Anunturi Sibiu Anunturi Baia Mare Agentii Imobiliare Baia Mare
You must set the ad_network_ads_405.txt file to be writable (check file name as well).